Rafte, panele dhe MOBILJE per butik

Shitet nga: adi 11 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes rafte, panele dhe mobilje per butik/dyqan rrobash. Te gjitha ne gjendje shume te mire, gati te reja. Nr tel : 0682124585
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim