FRIGORIFER BANAK ITALIAN

Shitet nga: Ervin 21 Korr 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për shitore/butiqe
FRIGORIFER BANAK ME XHAM 2 METRA I GJATE DHE NJE NGRIRES ,POTHUAJSE TE--- RINJE .ME PAK SE 2 MAUAJ PUN. 160000 TE DY
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim