Shitet lavaman inoksi cilesi e pare

Shitet nga: Cookies 30 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet lavaman inoksi cilesi e pare. Permasat: gjat:243cm. gjer:66cm. lart:88cm. shpina:148+20cm. gropa:50×50×50cm. Kontaktoni ne Viber dhe W.App
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim