Shitet frigorifer banak ne gjendje te shkelqyer

Shitet nga: Demir 31 Gush 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frigorifer banak ne gjendje te shkelqyer cmimi 1milion e 200 mije leke i diskutushem per me shume informacion telefononi ne numrin e telefonit 0682251797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim