Tavolina

Shitet nga: Leonid 04 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten tavolina, karrige dhe vazo lulesh
Shiten per arsye vendi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim