Shitet sobe ngrohje me gas

Shitet nga: Eri 04 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet sobe ngrohje me gas per lokal e perdorur nje vit.
Ne gjendje perfekte.shitet per arsye mbyllje biznesi.
Pothuajse e re.
Cmimi 150mije leke te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim