Shitet Furre

Shitet nga: Idri 09 Nën 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furre me trefazor ! E pershtatshme per pasticeri ! 400 mij lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim