Pajisje per BAR

Shitet nga: Bar 31 Korr 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 2 banak frigorifer per BAR dhe 1 frigorifer vertikal coca cola. 1 frigorifer akullore ngrires. Jan ne gjendje pune dhe cilesore. Cmimi total per t gjitha bashk 2 milion lek t vjetra i diskutueshem. Per shitje vec ka cmime te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim