Pajisje Frigoriferike Sob Friture Ngrirese

Shitet nga: Alb 30 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Okazion , Sobe Profesionale me Furre
Po friture profesionale me 2 vende
Banak frigoriferik ftohes , ekospozitor me funksion frigorifer ftohes .Edhe ishull banak ngrires ,gjithashtu edhe makineri akulli , prodhon 100 kg akull ne 24 ore
Per informacion te hollesishem kontaktoni ne numrin e tel 0694685378
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim