Paisjet byrektore

Shitet nga: Albano 17 Qer 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten paisje byrektoreje: tavolin pune,sobe ,ngrohese byreku, 2frigorifera nji ngrires nji freskus, banak shitjeje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim