Paisje per FAST FOOD

Shitet nga: oliver 02 Dhj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
1 Banak bari.
1 Banak frigorifer ngrires.
1 Freskues me vasketa.
1 Aspirimi(KAP) 3 metra i gjate.
1 Tostier per 2 sanduic.
1 Gjiro mishi (GAZ).
1 Fritez (GAZ).
1 Pjaster (GAZ).
1 Pjekse pulash per 3 pula (GAZ).
1 Mbajtese patatesh.
+ 3 Tavolina alumin me 4 karrige secila.

FOTOT FLASIN VETE.
I KAM BLER TE GJITHA TE REJA ....JANE PEREDOR ME PAK SE 1 VIT JANE POTHUAJSE TE REJA.
PAISJET SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI DHE SHITEN TE GJITHA BASHKE.
CMIMI ARSYESHEM ..... PER ME SHUME INFO TEL (0694279212)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim