PAISJE PASTICERIE

Shitet nga: fatos 20 Qer 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Brumatice,Furr pjekje,frigorifer akillore,e tjr.Per cdo info me kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim