Okazion

Shitet nga: Endrit 19 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Okazion
Shitet ekspres kafeje Fiorenzato ne gjendje te mir pune ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim