Okazion ekspresa

Shitet nga: tani 27 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten ekspresa me 10 cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim