Mbyllet Bar Restorant - Shitje e gjithe mallit

Shitet nga: Astrit Cepele 07 Jan 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavolina (siperfaqje design me ujra) - 4000Leke/copa
Tavolina - 3000Leke/copa
Mbulesa Tavoline (Rrobe) - 300Leke/copa
Karrige - 1000Lek/copa
Mbulesa Karrige (Rrobe te bardha) - 200Leke/copa
Frigorifer Kollone i madh - 40.000Leke
Zgara - 100.000Leke/copa
Soba Zanussi me gas - 60.000Leke
Makine Grirese Mishi - 20.000Leke
Gjenerator Kawasaki FE290 - ?
Pjate supe - 50Leke/copa
Pjate gjelle - 100 Leke/copa
Pjatance e mesme - 100 Leke/copa
Pjatance e vogel - 50Leke/copa
Pjatance e madhe - 300 Leke/copa
Pjate e sheshte rrethore (madhesi mesatare) - 70Leke/copa
Tenxhere te rrembullakta (15Litra) - 800Leke/5cope
Gota raki - 200Leke/6cope
Gjenerator Kawasaki 9.5kw, 3 fazor dhe mono - 80.000Leke
Kripore -200leke/copa
Vajore - 300Leke/copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim