Makine akullore

Shitet nga: Lorenc 19 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makina është në gjëndje shumë të mirë, e ardhur nga Italia, punon me uji të rrjedhshëm,nxjerr deri në 2 kg akullore përgatitjen e bën për 10 minuta. Cmimi 1milion e 700 mij lekë, pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim