Komplete arredim lokali

Shitet nga: Fier 27 Tet 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten komplete per lokal .. per ambjent te brendshem dhe te jashtem. Ne gjendje te mire fizike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim