Furre per pica dhe byrek

Shitet nga: Lorenc 04 Maj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shume te mire per info me shkruani ne whats app cmimi 350mij leke i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim