Furre per pica

Shitet nga: Endrit 16 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furre per pica me dy kate me korent
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim