Furre per pasticieri

Shitet nga: Petrit 12 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furr per pasticieri ne gjendje te mire .
Furra esht me gaz dhe aspirimi me korent
Shitet per arsye joperdorimi
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim