Furr

Shitet nga: Furr 25 Tet 06:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furri esht shum imbajtur pershtatet per pasticeri ose furr buke perdorimi eshte me korent
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim