Furr

Shitet nga: Ladi 29 Sht 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr buke me karroc
Karroca ka 22 tava
3 fazore me korent e paisur me sistem sprucim me avull per ta mbajtur produkyin e e but furra eshte e re ne qesk
Cmimi 8 mij euro
Per me shum info kontaktoni ne nr
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim