Furr lyerje makinash me pjekje

Shitet nga: meti 15 Maj 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet furr per lyerje makinash per me shum informacion kontaktoni ne tel 0695415338
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim