Frigorifer banak freskues .

Shitet nga: Bektash 04 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigorifer banak freskues, 1.55 m i gjate dhe 1.1 m i gjere. Me dy dhoma barku freskuese.
Gjendja: i ri dhe i mirembajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim