Frigorifer banak 3.20 metra i gjat

Shitet nga: Frigorifer 08 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje si i ri shum pak i perdorur cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim