Frgorifer freskues redbulli

Shitet nga: Enver 27 Mar 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim