Fier

Shitet nga: furr buke + paisie te tiera 07 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
per arsye personale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim