Ekspres

Shitet nga: Ekspres 26 Gush 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet ekspresi bashk me mulli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim