Ekspres kafeje

Shitet nga: Endrit 04 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet ekspres kafeje la cimbali ne gjendje shume te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim