Ekspres kafeje

Shitet nga: Endrit 03 Korr 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Okazion...
Shitet ekspres kafeje Rancilio me 3 grupe ne gjendje shume te mir pune ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim