Ekspres kafeje

Shitet nga: Endrit 12 Gush 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
OKAZION...
SHITET EKSPRES KAFJE LA CIMBALI NE XHENDJE SHUME TE MIR PUNE ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim