Ekspres cafee+mulli

Shitet nga: Landi 27 Qer 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
espresi dhe mulli espresi, per lokale ne gjendje shum te mir
450 mij
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim