Aparat kokoshka

Shitet nga: andi 08 Korr 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
aparat kokoshka
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim