Paisje per berber

Shitet nga: Emiron 27 Korr 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shitet nje karrike profesinale per berber nje banak dhe nje pasqyre
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim