Mobilje dhe pajisje per parukeri ose berberane

Shitet nga: turi 26 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes mobilje edhe pajisje per berberan ose parukeri. Te gjitha jane ne gjendje shume te mir...3 komedina... 1 poltron... 2 pasqyra me diameter 120-90....1 kolltuk per tu ulur. Si dhe 1 makin profesionale oster edhe 3 pal gersher te cilsise se larte keeper. Shiten per arsye largimi nga shqiperia ... cmimi shume i arsyeshem!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim