Paisje lavazho

Shitet nga: Shpetim 03 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Paisje per lavazho pak te perdorura ne gjendje shum te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim