Shiten te gjitha pajisjet e nje biznesi pastrimi!

Shitet nga: erind 07 Qer 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shiten urgjent te gjitha pajisjet e nje biznesi per pastrimin dhe dezinfektimin me avull te te gjitha pajisjeve shtepiake,duke filluar nga tapetet,kolltuqet dezinfektimin e pllakave ,pastrimin e zyrave,larjen e tapicerive te makinave etj... Bashke me keto pajisje shiten dhe fugoni qe eshte ne fotografi,i cili ka sherbyer si mjet transporti, i biznesit.
Cmimi 18000 euro bashke me fugonin!
Te gjitha makinerit jane perdorur vetem 4 muaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim