Pajisje te nje Kompanie Pastrimi

Shitet nga: Erind 07 Nën 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shiten pajisje per Kompani Pastrimi!
Pajisjet jane te perdorura vetem 6 muaj!
Shiten per arsye mbyllje e Kompanise!
Te gjitha 6000 euro!
Te interesuarit te kontaktojne ne tel:00355692426125 ose 0037744524783
Ose ne inbox!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim