shitet fabrik mielli

Shitet nga: Tommy Egrein 21 Korr 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet fabrike mielli 3 pasaxh te interesuarit te kontaktojn ne numrin e cel.0692708128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim