rimold

Shitet nga: xhorxhi zanaj 13 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet makin qepse industriale syzator me tre fije rimoldi
ose nderrohet me syzator katerfish
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim