Pres hidraulike

Shitet nga: cimi 06 Sht 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
pres hidraulike 70 tonçe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim