gjenerator yamaha 5.5 kw 3 fazor

Shitet nga: visi 08 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet gjenerator yamaha 5.5 kw 3 fazor dhe 230 v me benzin gjeneratori esht ne gjendje te mir. shkruani ne viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim