Furre buke

Shitet nga: Ari Sot 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR   3 200 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet furre buke rrotullues me bersi gas dru
Per 100 kg buke..i shoqeruar me djeges bersie dhe. 1 karroce me permasa 65 cm ×80 cm....cmimi i diskutushem. ...
Cmimi 3200€ .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim