Furre buke +brumatice spiral..!!!OKAZION! !!!!

Shitet nga: Ari Sot 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet furre buke rrotullues per 80 buke masive me dru bersi ulliri
Bashke me aparatin djeges te bersis
Dhe karroce ...
Brumatice spiral me 2 shpejtesi inoks
Tava tavolin.
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 6000 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim