Vegla pune per torneri

Shitet nga: Dano 24 Tet 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten vegla pune te ndryshme per torneri.Per te interesuarit kontaktoni ne nr e telefonit 0666253046
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim