Shnek, transportier dhe mulli

Shitet nga: HG 22 Shk 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Per me shume info mund te merrni ne cel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim