Shitet torno

Shitet nga: Dane 22 Gush 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet torno ne gjendje te mire, se bashku me materiale te tjera te pershtatshme per torneri. Per informacion kontaktoni ne nr. 0666253046
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim