Shitet Nissan Vanette i ardhur nga Italia

Shitet nga: Alvin 08 Dhj 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Nissan Vanette cilindrata 2283 i bardhe.
Certifikata e kontrollit teknik deri me 28 shtator 2016. Automjeti ka pershkuar rreth 100 000 kilometra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim