Presa profesionale per hotel hekurosje "AEG"

Shitet nga: Nani Dje 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Te ardhur nga gjermania "aeg"ne gjendje shum te mir pune njeri eshte 85 cm igjer tjetri eshte 65 cm igjer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim