Pompe bluese (gerryese)

Shitet nga: Sokol 25 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pompe bluese e modelit Grundfos SEG.40.09.2.50B (0.9kW, 415V)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim